Imetamise loengud tasuta

Imetamise loengud tasuta

Rahvusvahelisel rinnapiimanädalal 1.-7. augustil ja kogu augustikuu vältel on Ida-Tallinna keskhaigla perekooli imetamise loengud tasuta.

1.-7. augustini tähistab Ida-Tallinna Keskhaigla rahvusvahelist rinnapiimanädalat, mis toimub sel aastal juba kolmandat korda. Beebisõbraliku haiglana pöörab raviasutus suurt tähelepanu sellele, et kõikidel naistel õnnestuks lapse imetamise algus.

Ka lapse rinnaga toitmine tahab õppimist ja harjutamist. Heaks ettevalmistuseks on Ida-Tallinna Keskhaigla perekooli imetamise loengud. Kui lapse toitmisega tekib probleeme, saab ema abi imetamise nõustamisest.

„Rinnaga toitmine ei ole mitte valik,  vaid loomulik võimalus tagada oma lapsele ja endale parim tervis,“ sõnas imetamisnõustaja Ada Vahtrik. Rinnalastel on vähem allergiaid, kõrvapõletikke, diabeeti jt haigusi. Rinnaga toitvad emad ei kuluta esimesel kuuel elukuul lisaraha lapsele parima toidu pakkumiseks ning on imetades ka ise tervemad.

Rinnapiimanädala raames näidatakse Ida-Tallinna Keskhaigla emadusnõuandlas eestikeelset imetamise filmi. Augustikuu jooksul on emadel võimalus külastada tasuta perekooli imetamise loenguid.

Kas see artikkel oli kasulik?

Jaga

 

Lisa kommentaar

Saada