Preparation h 28.02.06 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere

Miks pole mitte kuskil seda rohtu saada enam?? Kas on lootust, et mingi aeg see rohi meie apteekidesse tagasi ilmub?? Mida soovitate alternatiiviks, mis oleks samuti ilma retseptita??

Tänan

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Siin tegemist tarnijate ilmse logistikaveaga. Puudust sellest ei ole, kahjuks aegus suur kogus ära (hulgimüüjal Top Med on seda, müüa muidugi ei saa).
Tootja esindaja andmeil on uus saadetis tulemas aprillis.

Käsimüügist on leevenduseks pakkuda Hirudoproct geel.
Koostis: apteegikaaniekstrakt 15%, hobukastaniekstrakt 10%, astelpajuekstrakt 1,2%, metüüluratsiil 2%.
Kasutamine:
Pärakupiirkonna hooldus ja profülaktika
Kihelus ja valulikkus pärakupiirkonnas
Operatsioonijärgne hooldus
Kasutatakse välispidiselt. Geelituubi avamiseks torgake korgi ülemises osas oleva ogaga tuubi membraan katki.
Geel määritakse otse pärakule kui ka selle ümbrusesse u. 5 korda päevas (ka peale igat defekatsiooni).
Veritsemise ja seisundi halvenemise korral pärast 7 päevast kasutamist konsulteerida arstiga.

Kalle Kurvits