Imelikud valud ja ärevuse sümtomid 09.08.20 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Imelikud valud ,on esinenud kõhuvalu seljavalu jalad valutavad vahepeal käed isegi nina valutab vahepeal ,olen käinud erinevatel arstidel aga kõik on korras .Perearst arvas ka et tegu võib olla psühholoogilise valuga ja seoses sellega tunnen ennast aeg ajalt ka ärevalt (vähemalt internetist lugedes on need ärevuse sümtomid ) .Küsimus on selles et ma töötan autojuhina et kui ma selle teemaga psühholoogi või psühaatri poole pöördun abi saamiseks et sellest lihtsam jagu saada oleks kas see võib mu lubasid ohustada?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Tegemist suuresti psühho-somaatiliste häiretega (psüühika probleemide-stressi kaudu reageerivad kehalised (somaatilised) funktsioonid.
Vaja pingeid maandada ja organismi somaatilist (füüsilist) poolt tugevdada (vt varasemad soovitused).
Psühholoogi /psühhiaatri konsultatsioon ja ravitsüklid juhilubade saamist-pikendamist ei sega!
Ei sega.
Head harjutamist,
Jüri O.-M. Ennet