olen hull 21.08.19 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere, olen sõltuvuses ühest naisest, tegelikult on ta mu eluarmastus, aga tema armastab teist. Aegajalt seksib ta minuga ja teeme toredaid asju aga ta ei soovi ennast mulle pühendada, ega minuga süvasuhet. Mina sitsin tema järgi aga tema sõltub sellest teisest naisest. Kui sellel teisel naisel on mingid projektid käsil, siis olen mina jälle vajalik, muidu mitte. Selline tants ja trall on kestnud 2 aastat. Viimased 7 kuud, seksis ta ainult minuga, nüüd on see teine jälle voodis tagasi ja minu vastu on ta külm. Kuigi mitte täielikult. Olen sõltuvuses, ei suuda ühtki päeva temata elada, kirjutan talle mõtetusi ja pakun ennast. Töö on mul tegemata ja mul on täitsa kama, mis saab. MÕtlen iga päev selle üle, millised oleks võimalikud leebed enesetapu viisid, et ma ei peaks tundma füüsilist valu. Tahan siit maailmast juba 1,5 aastat lahkuda aga ei leia sobivat võimalust. Täna tulin mõttele palgata palgamõrvar enda tapmiseks. Olen üles kasvatanud 3 toredat last aga ma ei tunne mingit motivatsiooni saada koledaks vanamutiks ja vanaemaks.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Laste nimel tuleb edasi elada ja elust rõõmu tunda - enda rõõm kandub ka lastele.
Lähisuhe - ilmas leidub teisigi, kes sama hell ja hea...Suhe saab ikkagi olla vaid kahepoolne ja seda tuleb meeles pidada. Aeg annab arutust!
Töö ja töörõõm - ilma selleta ka ei saa.

Konfutsius: Mees nukrutses, sest tal ei olnud kingi...kuni kohtas inimest, kellel ei olnud jalgu.

Teil kolm last ...Võite olla ja peate olema Õnnemägede tipul. Küll sealt ka muud tipud paistavad ja käeulatusse ulatuvad.
Parimat,
Jüri O.-M. Ennet