Arst keeldub ravimast. 20.08.16 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere!
Psühhiaater, kelle juures oma terviseprobleemidega käinud, keeldub ravi määramisest.Ise juba täiesti mures, kuna ei saa abi .Ei tea, kas tegu skisofreeniaga, depressiooniga.Nimelt siis pidev rahulolematus, väsimus, viha, millega kaasneb see, et ükskõik, mida puutud lihtsalt puruneb, tegu jubeda jõuga, mis arvatavasti tingitud suurest vihast.Ei ole mitte millegagi rahul, enesesüüdistamine, iseenda alandamine ja mahategemine.Selle vastu ei olevat minu raviarstil mingit ravimit vaid on lihtsalt iseloomu viga ja tegu vaimse alaarenguga.Kuidas siis abi saada lõpuks?Ise juba nii kurnatud oma olukorrast.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Perearst saab paljudel juhtudel aidata. Psühhiaater - leida koosmeel ja koostöö. Kui ei õnnestu, siis uus psühhiaater (kui see teie elukohas võimalik on).
Apteegi vabamüügirohud (rahustava toimega, und soodustava toimega.
vt varasemaid soovitusi- harjutusi ja printsiipe. Sobilikke harjutusi siis regulaarselt teha.
NB Rohud on vaid osake(1/10) ravist, harjutused jms on (9/10) palju olulisem.
Saate probleemist jagu!
Jüri O.-M. Ennet