Valu rinnus, hingamisraskus, katkendlik kõne närveerimisel 13.11.11 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Palun vastust, kuhu pöörduda ja mis viga on. Mul on pidevalt rinnus valu, mis lööb selga. Valu on vasakul pool. Sellega seoses on ka hingamisraskused, mis on valuga koos. Kui ma vähegi närveerin või muretsen, muutub kõne katkendlikuks.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Perearst, EKG, koormuskats ja siis on selge südame roll selles valus, siis ka kopsu kuulata-uurida. Järgneb üldine elurežiimi ja "närvide" korrigeerimine.
Tegutsege! Andke tagasisidet.
Igast murest saab üle.
Tervitades,
Jüri O.-M. Ennet