psüühikahäired 02.05.07 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Millised psüühikahäired on takistuseks autojuhi lubade saamisel? Kas ainult psühhootilised seisundid või ka isiksusehäired, depressioon, ärevushäire? Kuidas suhtutakse neisse kellel on olnud alkoholi probleemid, kuid väljaravitud?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Teie raviarst annab vajaliku informatsiooni.
Haigus (või haigushoog) ei tohi olla ohtlik isikule endale ja ka kaaskodanikele -see on põhiprintsiip.
Tervist annab parandada, organismi tugevdada - see on igal juhul vajalik.
Harjutada!
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet