Mure 02.08.06 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Mul on selline küsimus et kas selliste näidustuste puhul nagu minul on noormees 24 et tekivad sellised häired nagu ennast ei julge vahest peeglist vaadata ja ültse sellised hood käivad et ei taha nagu oma kehas üldse olla nagu filmi vaataks kõrvalt . See aga tekitab veel lisaks väga suurt paanikat . Olen ka veel depressiooni võimuses. Aga selle enda vaatamise ja peeglissevaatamise kohta kirjutas arst mulle Rispenit 2mg hommiku ja õhtuks siis veel mingit Orfirili ja depressiooniks võtan ciral 30 nd juba kuu aega ja ei midagi tulemustest väga imelik pidid nad mõjuma kahe nädala vältel ei tea väga raske juhus vist . Aga selle esimese kohta ikka küsimus et kas oleks seda õige ikka võtta seda RISPENI.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Võtke mõlemat rohtu ja minge selle murega oma psühhiaatri jutule. Ta selgitab probleemi olemust ja paranemisega seonduvat.
Anna aega atra seada! Kannatlikkust ja tihedat koostööd tohtriga. Tervislikud eluviisid on alati kasulikud. Suitsule ei, napsukest vaid harva ja tagasihoidlikult, sporti jõukohaselt, ööklubides ei "ukerda" - öö on magamiseks, narkots on aeglane enesetapp, jne.
Naudi suve, sõpru!
Parimate soovidega,
Jüri O.-M. Ennet

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Psühhiaatria

mure tapab

mul on tunne, et köik, mida puutun, läheb katki vöi midagi juhtub, ühesönaga rikun ära. ei julgegi enam midagi teha. istun päevad läbi kodus, töölt lasti lahti ja ei leia ausalt mingit mötet enam.

Jüri Ennet

Vastas dr Jüri Ennet

Et mure ei tapaks, siis tuleb "tappa" mure. Ja vajalik on selgitada ka põhjused. Seega - tohtri vastuvõtuleja tulevadki lahendid. Üldtervislikud soovitused sobivad samuti nii lugeda ja seeläbi ka praktiseerida. ...

Loe edasi

mure

olen endaga puntras kas on võimalust oma muredest ka interneti teel vestelda

Jüri Ennet

Vastas dr Jüri Ennet

Eesmärk ei ole vestelda, eesmärk on murest vabaneda!
Kui mure neti-võrgust läbi mahub, siis loomulikult!
Milles mure?
Ootan infot,
Jüri O.-M. Ennet

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Ei saanud vastust? Küsi arstilt: