MURE 11.05.06 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

OLEN 26 AASTANE 2LAPSE EMA. MINU MEES TÖÖTAB KAUGEL JA KÄIB HARVA KODUS. KÕIK TÖÖD JA LAPSED ON MINUGA 7 PÄEVA NÄDALAS ISEGI TÖÖ ON SEOTUD LASTEGA. EI OSKA ÖELDA KAS MUL ON STRESS VÕI LIHTSALT NÄRVISÜSTEEM VEDAS ALT. ON ILMNENUD UNETUS, VÄSIMUS, MÄLU VEAB ALT UNUSTAN KERGESTI, HIRM JA LIHTSALT HAKKAN NUTMA,HINGES ON KOGUAEG RAKUS TUNNE,PEA KÄIB RINGI, TUNNEN END KURNATULT. KÄIN SÕPRADEGA LÄBI JA KA VÄLJAS, TEEN TRENNI JA KUNA ON OMA MAJA SIIS ON TOIMETAMIST KÜLL AGA IKKAGI TEKIB TUNNE, ET EI TAHA JA EI TEE. OLEKS TORE KUI SAAKSITE MULLE NÕU ANDA JA MIDA PEAKSIN TEGEMA, ET SAAKS ENNAST JÄLLE SELLISENA TUNDA NAGU ENNE.

J.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Soovitaksin und soodustavat AD - Remeron. Teiseks, puhkuse-töö vahekorda korrigeerida. Kolmandaks, tunda rohkem õnne lastest ning endast koos nendega. Neljandaks, pihtida oma mure(d). Viiendaks, tihedamini suhelda abikaasaga.
Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Psühhiaatria

mure tapab

mul on tunne, et köik, mida puutun, läheb katki vöi midagi juhtub, ühesönaga rikun ära. ei julgegi enam midagi teha. istun päevad läbi kodus, töölt lasti lahti ja ei leia ausalt mingit mötet enam.

Jüri Ennet

Vastas dr Jüri Ennet

Et mure ei tapaks, siis tuleb "tappa" mure. Ja vajalik on selgitada ka põhjused. Seega - tohtri vastuvõtuleja tulevadki lahendid. Üldtervislikud soovitused sobivad samuti nii lugeda ja seeläbi ka praktiseerida. ...

Loe edasi

mure

olen endaga puntras kas on võimalust oma muredest ka interneti teel vestelda

Jüri Ennet

Vastas dr Jüri Ennet

Eesmärk ei ole vestelda, eesmärk on murest vabaneda!
Kui mure neti-võrgust läbi mahub, siis loomulikult!
Milles mure?
Ootan infot,
Jüri O.-M. Ennet

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Ei saanud vastust? Küsi arstilt: