Nahapealne tuksumine 31.03.06 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere.Ei teadnud kuhu teemasse kirjutada aga arvan, et see seotud närvidega ja kirjutasin siia.Selline asi et mõnikord õla pealt hakkab naha all tuksuma..ja nüüd on hakanud veel selline asi, et käelaba külje pealt mõnikord närv hakkab tõmblema.Seda on silmaga kohe näha kuidas tõmbleb.Ise takistada seda kuidaig ei saa.Milles asi on?Kuhu pöörduma peaksin?

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Las tuksub. Minul ka nooruses tuksus. Paljudel tuksub. See ei ole haigus ja läheb ise üle.
Parimat soovides,
Jüri O.-M. Ennet