vastik segane tunne 19.04.05 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

ei oskagi seda tunnet selgitada eriti. vastikult uimane, siuke tunne nagu kõik toimuks unes. koguaeg mõtlen mineviku asjadele, et kas need olid päris, üritan mingeid vanu tundeid endas taastada. magama minekul on kõige hullem, sis hakkavad kõik asjad nö peas keerlema, tuleb paaniline hirm hulluks minemise ees ja lootusetuse tunne. enne kui ma suutsin endale selkeks teha et kõik on korras, hakkas parem, nüüd nagu miski ütleb et kõik ple korras.
väga segane jutt kukkus välja, raske kirjeldada seda värki.

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Mõni lahendamata probleem vaevab - võtke vastu otsus ja tegutsege.
Töö- ja puhkerežiim nihkes - korrastage, tasakaalustage töö ja puhkuse vahekord. Vaimse ja füüsilise koormuse ebakõla - tegelege spordiga, tehke kehalist tööd. Võtate ühiskonnaelu "rõõme" (viljasalve tühjenemine, miljonite dollarite "kadu", suhkrutrahvide ootamatus ja sellega kaasnevad maksumaksja meeleolu, pankurite töötajäämine, väliskapitali "tsunaamilaine" üle Eestimaa, riigi võõrandumine rahvast e ood individualismile - homo homini lupus est - lauluviisil)liigselt südamesse. Ärge võtke südamesse, võtke ratsionaalselt.
Kui ikkagi segane tunne - psühhiaater aitab siis.
Tervitades,
Jüri O.-M. Ennet

Kas see arutelu oli kasulik?

Nõuanded teemal: Psühhiaatria

Suruv tunne peas

Austatud doktor Ennet
Olen mures viimasel ajal oma tervise pärast, nimelt ma ei tea kas mul on keskendumishäired tekkinud või milles probleem on. Kui pean mingi asjaga keskeduma või rahulikult mõtlema, ...

Jüri Ennet

Vastas dr Jüri Ennet

1) Päeval mitmeid kordi jaheda veega nägu loputada - silmadele väga kasulik, ergutab ka aju verevarustust.
2) Lifti asemel trepid, tel-kõned - ei istu, liigun. Kehaline mõõdukas trenn või jalutuskäigud. ...

Loe edasi

???

vastik tunne on, kõik mis ümber toimub pole nagu päris. Siis mingitele mineviku asjadele on ka väga raske mõelda, mäletan küll kõike täpselt, aga tunne on nagu poleks neid asju toimunud. isegi peale tööd, ...

Jüri Ennet

Vastas dr Jüri Ennet

PIlt Teile kirju ja keeruline. Pöörduge psühhiaatri poole ja saate selgust, et kas paanikahäire, mingi varjatud depressioon, ületöötamine jne.
Tänapäeval head rohud ja asjalikud "nipid" olukorra ...

Loe edasi


Vaata kõiki nõustamisi

Ei saanud vastust? Küsi arstilt: