järg.. 25.08.03 / Psühhiaatria

Külastaja küsib:

Tere. Kirjutasin Teile hiljuti, ma ei suutnud end kuskli ära tunda, ka suhetes, mis mulle nii tähtsad on. Tahtsin küsida, et kas ongi selline võimetus olemas, sest kui ma kõvasti hakkan püüdma leida ennast, näha asju laiemalt, siis ma satun paanikasse, kuna kõik läheb tõesti segamini. Mida ma tegema peaksin? Minu mõistus on otsas, järjest kindlamalt mõtlen enesetapule (paanikata). Järjest rohkem tõmbun omaette.
N21

Arst vastas:

Jüri Ennet

dr Jüri Ennet

Psühhiaater

Erapsühhiaater

Lp. N21,
noortel inimestel on tihti sutlemisel probleeme ja suhteprobleeme. Need piisavalt hingevalu tekitavad. Neid on olnud KÕIGIL. Inimene õpibki nii ennast kui ka teisi läbi nende "hingevalude" paremini tundma. Pärast sellist "karastumist" on ka õnnehetked magusamad. Kõige suurem tarkus ja õnn on olla selline nagu ma olen, olla ise. Teiste arvamust (oma arvamust teiste arvamusest) ei maksa ülehinnata. Praegu on mure, suur mure ja seetõttu
palun tulge vastuvõtule, aitan.
Alates 02.09.olen vastuvõtul Seewaldi Dispanseris. Registratuur: 497 44 44
Eravastuvõtt on Kesklinnas, tel 056 463 830.
Kui elate Eestimaa "teises otsas", siis pöörduge kohaliku psühhiaatri poole.
Inimene ei ole siia ilma sündinud enesetapuks. Ta on sündinud ELAMISEKS.
Psühhiater aitab!
Ja eluõnn terendab ka Sulle, N21!
Parimate soovidega, Jüri O.-M. Ennet