Imelik lööve 20.07.21 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere! Selline lööve tekkis kehale natuke üle nädala aja tagasi. Alguses tekkis jalgadele, paari päeva pärast oli kätel ja kubeme piirkonnas. Nüüdseks jalgadel pole enam. Tekitab ôhtusel ajal ja hommikul peale ärkamist sügelust, päeval on rahulik. Asi hakkas pihta paar päeva peale seda, kui olin lôpetanud ôietolmu allergia ravimi kasutamise(opexa). Samuti käisin nädal enne löövet iga päev järves ujumas. Kas on vôimalik, et üks nendest kahest asjast vôib pôhjustada seda?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Näen vist küünarnuki piirkonna veidi punetavat nahka ja nahamustrit. Kuid ei teki mingit konkreetset haiguse mõtet, ei saa anda muud soovitust, kui külastada oma perearsti.

Head tervist soovides,
Madis Veskimägi