Pigmendilaigud 13.04.18 / Perearst

Külastaja küsib:

Oli pikalt probleeme nahaga alaseljal ning tuharatel ja seega püsisid nahal haavandid. Need paranenud, kuid alles on jäänud punased täpid, mida vist pigmendilaikudeks kutsutakse. Asjaolu, et need on püsinud juba paar aastat viitaks, et ise need üle ei lähe. Kas nende vastu on ka mingit retseptita ravimit?

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere !
Vabandan hilisema vastuse eest. Kurb on see, et seda nägematta ei saa ma midagi kosta. Meie apteekrid on väga kogenud, soovitan nendega nõu pidada. Ja muidugi perearst või nahaarst. Saatekirja nahaarstile pole vaja.
Head tervist soovides,
Madis Veskimägi