veri 10.02.04 / Perearst

Külastaja küsib:

Tere ! Mulle tehti vere analüüs ning bilirubina ( elan itaalias seega siin on ta kirjas sellisena-arvan et eesti keeles on umbes sama sõna selleks) on mul sellised arvud pandud :täielik 1.89 mg/dl otsene 0,30 mg /dl ja kaudne 1,59 mg/dl

arst väidab et see on normaalne -kuigi näen et ületab arvud mis on pandud normaalseks .

ette tänades Monica

Arst vastas:

Madis Veskimägi

dr Madis Veskimägi

Perearst

Tõstamaa Tervisekeskus

Tere
Usaldage oma arsti. Kõike me ei saa vaadata ainult numbri järgi. Näiteks üldbilirubiini normivahe on 0,3-1,5 mg/dl, veidi kõrgem tase sellest võib olla Teie ainevahetuse omapära, mis ei vääri liigset tähelepanu
Head tervist soovides Madis Veskimägi