Tervise probleemid 01.06.21 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere! Olen 17 aastane noormees ning on juba mitu kuud vaevanud tervise probleemid. Nimelt on mul kõrvus pinisemine, mis ära ei ole läinud, lisaks on mul nagu vasak kael turses ja kuidagi pigistus või raskus tunne, lisaks sellele on mul vasak põsk tuim või kuidagi tundub kahtlane, eriti suud liigutades. Pikalt on esinenud ka lihastõmblused igalpool üle keha. Milles võiks asi olla? Olen pöördunud ka laste neuroloogi poole, aga temalt ma ei saanud mingisugust abi. Suunas mind kõrva arstile ning nüüd sai seal käidud. Järgmine nädal lähen kuskile kuulmis aparaadile. Kas oleks mõistlik kuskile edasi pöörduda ise või kas kõrvaarst ise suunab mind ka?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kui kõrvaarst uuringul haigusnähte ei leia, tuleks konsulteerida neuroloogiga.

Tel. 6748591
Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika