Hirm 28.12.12 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Käed värisevad näiteks kohvitassi tõstes, eriti, kui mõni võõras inimene vaatab pealt.
Kord jalutasin üle viadukti, suure massiga auto pani pinna mu jalge all vibreerima. Mind haaras paanika, et kukun alla. Peale seda ei suuda ma ühtegi viadukti ületada, kui all haigutab tühjus või all sõidavad autod. Olen alati kõrgust kartnud, kuid nüüd eriliselt, ei saa isegi eskalaatorile minna, kui tekib hirm. Kui seisan ülekäigurajal, on mõnikord autode edasi-tagasi sõidust hakanud pea ringi käima.

Kuidas ennast aidata?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tuleks minna psühhiaatri vastuvõtule. Vajate ilmselt ravi antidepressantidega.

Dr. Ain Pajos