Valu jalas 01.10.08 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!
Olen 17 aastane noormees ja tunnen parem jala sääreluus valu peale jooksmas käimist ja jalgpalli mängimist. Vahest ka peale sõjaväe saabaste kandmist pikaajaliselt. Valu algas suvel peale seda, kui sai jooksu pealt astutud küllalt suure hoo pealt sirge jalaga auku ja siis tundsin, et kerge valu käis läbi sääreluust ning peale seda valutab. Ehk oskate nõu anda, millest see põhjustatud on ja kuidas ravida?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Võimalik et viga sai hüppeliigese kapsel või kõõlused. Tuleks pöörduda ortopeedi poole.

Dr. Ain Pajos