valu paremal pool all seljataga 29.09.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

mul on varemgi probleeme olnud sellega. P@ris terav valu tagumiku kohal seljataga ja l66b jalga ka ,kuni p6lveni , valulik kui k@in.Valu l66b paremale poole ette ka. Tegin sooja vanni, l@ks nagu paremaks. Kas tegu v6ib olla mingi neeruprobleemiga ?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tegemist on ilmselt nimmepiirkonnast lähtuva närvivaluga. Tuleks anda seljale mõni nädal puhkust ja vajadusel kasutada valuvaigisteid.

Dr. Ain Pajos