valud vasakul pool uleval rinnas 27.03.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

tere, olen 26 aastane neiu. ma elan hetkel valismaal. poordun teie poole jargneva murega. juba 3 nadalat on mul valu vasakul pool uleval rinnas. vahel tundub, et seal nagu tuksub midagi, siis motlen, et see on nagu narvi valu, kord on ja siis jalle ei ole. samas mul on nagu midagi hindetorus ka. ma ei kohi, kuid midagi oleks nagu seal kinni. olen hakkanud nuud jooma looduslike teesid. ( ginger, breathing tea) ja vahepeal olen votnud ka ibuprofeni. vahepeal on valu nii tugev rinnas, et pean maseerima, et valu ara kaoks. mulle tundub, et seal oleks nagu midagi kinni. teen palju sporti ( kain jousaalis ja kuumas joogas). kuid ka suitsetan- ei ole teinud nuud paar paeva.

kaisin californias perearsti juures, ta kuulas mul kopse ja utles, et ei ole midagi viga, et laheb ule.

kardan natuke- motlesin, et akki ma peaks poorduma narviarsti poole, voi minema kontrollima oma sudant.

jaan ootama teie vastust. ette tanades

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kui valu lööb ka samale poole selga abaluu taha on võimalik närvivalu. Hästi aitab siis manuaalteraapia - kiropraktika.

Dr. Ain Pajos