kuidas mõjub lootele nö sipelgajooksu tunne emal 14.09.05 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere lp. doktor!

Mure järgmine. Selgus, et jäin planeerimatult rasedaks, praegu 7nädal.
Aga kuna mul on aeg-ajalt esinenud nö sipelgajooksu tunnet kätel-jalgadel ja praegugi kohati tunnen seda, siis kas see mõjutab loote arengut ka?
Pool aastat tagasi tehti mulle perifeersete närvide uuring, milles selgus, et närvid pole kahjustunud, vaid sensoorsed närvid on tundlikud. Soovitati depressiooni ravimit.
Kas sellise kaebuse puhul on rasedus näidustatud ja mõistlik minu poolt?
Olen 37.a naisterahvas, muidu nagu terve.

tänan vastuse eest

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Usun et rasedusele ei ole sellest ohtu.

Dr. Ain Pajos