herpesviirus 13.08.17 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

2 aastat uroinfektsioonid, ravitud korduvalt nii haiglas kui kodus iga kuu mitme antibiootikumiga, kuid ilma antibiootikumita kolibakter ja enterokokk nädalaga tagasi ja lõputu emo ja haiglaravi õudus kestab..Alles olin 10 päeva haiglas, kui CRV üle 100, samuti palavik 39 jne.....ning sain taas 3 antibiootikumi....Nefroloog ja uroloog nõutud, ei oska põhjust enam leida. Lisaks esineb meeletult häiriv ja pidev kipitav, torkiv, tulitav valu vasakul seljas ribide vahel, mis kandub tuharatesse, jala tagakülgedele, intiimpiirkonda, alakõhtu ja jalalabadesse....enamuse ajast pikali, sest tekib kannatamatu surve seljale ja tuharatesse istudes ja seistes . Pikali olles ja jalgu kõverdades tekivad surinad tuharatesse ja jala tahakülgedele....Valuvaigistid ei aita. Tehti herpesanalüüsid HSV1 ,mille norm kuni 20, kuid minul 200....HSV 2 negatiivne. Mingit löövet mul kehal ei ole. Arst arvas, et herpesviirusega võivad kaasneda pidevad uroinfektisioonid. Palun doktor, kas selliste 2 aastat kestvate piinavate sümptomitega võib kulgeda ribide vaheline ehk kehasisene herpesviirus, kui MINGIT LÖÖVET kuskil ei ole, aga vasakus küljes ribide vahel meeletu surisev, tulitav ,kipitav valu, mis kandub tuharatesse ja jala tagakülgedele ning ka alakõhtu ja MIS ÜHELEGI RAVILE POLE SIIANI MÕJUNUD. Palun, kallis doktor, mis mis Teie arvate, millega tegu ja mis uuringuid oleks vaja veel teha ja kas see väliselt ilma villideta võib olla kehasisene ehk ribidevaheline piinav herpesviirus või mingi muu neuroloogiline haigus? Tänades väga murelik patsient

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Herepesviirus kahjustab närvitüvesid mis võib tekitada põletavat valu veel kaua ka peale põletiku lõppemist.
Tavalised valuvaigistid siis ei aita. Helistage peale 5 septembrit.

Dr. Ain Pajos
Neurodiagnostika