Mure tervisega 30.12.08 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere!

Pikemat perioodi (üle kuu) peavalud, valu kuklas ja kaelas, vahel kiirgab valu kätesse, külmavärinad, iiveldus - tunne nagu midagi oleks kurgus, naha tundlikkus, jalad külmad aga higistavad, peopesad ka, süda puperdab vahel, kõht korrast ära ja on valulik, pea oleks justkui raske, uimane on olla.
Kas sellised asjad on kuidagi omavahel seotud ja mis neid põhjustab? Vahel kardan et tegu võib olla millegi pahaloomulisega ja siis hakkan pabistama. Kardan surra ja mõtlen, et tegu võib olla kasvajaga. Mida teie arvate ja mis ma peaks tegema?

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tegemist on tõenäoliselt ärevushäire ja pingepeavaluga. Täpse vstuse saab anda vaid peale läbivaatust.

Dr. Ain Pajos
tel. 6 748 591