Tere 02.12.07 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Olen 19 a noormees ja mul on mure 4 a taguse põlve traumaga. Ma olen käinud Tartus 2a tagasi uuringutel ja seal leiti kõhre kahjustus kus kästi ujuda ja jalgrattaga sõita. Aga mind on selline mure vaevanud põlveliigesega juba väga pikka aega, et mul esinevad põlves närvivalud, mis muudavad palju mu nägu. Näiteks vahest läheb sellest närvivalust nägu paiste) silmad jooksevad vett) , pea hakkab ringi käima ja silmamunad on punased nagu oleks narkootikume tarvitanud. Käisin selle murega Pärnus Villa Medica Dr Lindmäe juures)ortopeed) konsultatsioonil ning arst rääkis et selline asi on võimatu et see valu näole mõjub. Nüüd pole ma abi kuskilt saanud, ainuke võimalus on neuroloog .

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kõhre kahjustuse korral valud põlvedes ei ole seoses närvidega. Põlves üldse ei esine närvivalusid. Teatud liiki migreenid võivad põhjustada silma punetust, pisaravoolu, , ägedat nohu, peavalu ja uimasust.

Dr. Ain Pajos
tel. 6 748 591