peapõrutus lapsel 26.06.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere, kolme aastane laps sai puukiiege nurgaga vastu pead, sekund hiljem oli suur muhk üleval, panin talle kohe jää tüki peale ja muhk alanes tasapisi, mingit muud probleemi polnud, sest nagu olen kuulnud, et kui esimese 30. min. jooksul ei juhtu miskit, siis pole hullu. Aga järgmisel päeval tuli tal 2 korda päeva jooksul natuke ninast verd, see oli küll rohkem selline tatine veri , mõtlesin ise et toas oli äkki liiga umbne kui magas, aga nüüd 2 päeva hiljem pole enam midagi olnud

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Eritus ninast võib olla märk tõsisemast koljutraumast. Soovitan minna laste traumapunkti lisauuringuteks.

Dr. Ain Pajos