song alaseljas 02.02.06 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere
Alaseljas avastati komanda lüli vahel song. Perearsti sõnul pole ta midagi sellisest kuulnudki... Siiani on olnud valud vaid külmetuste korral, lühiajalised, mitte elu segavad. Siiani täiesti terve inimene, kes teeb nö ka tervisesporti ikka võimaluse korral. Kas see on ohtlik? Kas on põhjust muretseda? Kas sporti võib teha? Millega seda ravitakse? Anti saatekiri neuroloogi juurde, kuid järjekorrad.... Samas on suure mure, et ehk on ohtlik ja kuna perearst ei osanud kommenteeridagi...
Ette tänades ja vastust ootama jäädes...tänud

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Kui tegemist on lülidevahelise kõhrketta väljasopistusega mis praegu vaevusi ei põhjusta, siis tuleks jätkata regulaarset sporti tugevdamaks kõhu ja seljalihaseid et ära hoida võimalikke ägedaid seljavalusid.

Dr. Ain Pajos