Kaelahaigus 28.05.05 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Tere! Mul on selline probleem: 5 aastat tagasi sattusin ma avariisse ning mul hakkas valutama kael, kui ma pööran pead või haigutan, midagi minu kurgus või kaelas raksub, tekkib suur valu mille peale üks kord minestasin. Kas te saaksite mulle öelda mida ma tegema pean, või kas ma saan tulla teie juurde vastuvõtule. Ma olin juba nina kõrva arsti juures, kõik oli korras.
Tänan vastuse eest!

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Tehke perearsti saatekirjaga rö pildid kaelalülidest ja helistage.
Tel 6 748591

Dr. Ain Pajos