Kaelaradikuliit 28.10.04 / Neuroloogia

Külastaja küsib:

Mul on diagnoositud 4 aastat tagasi radiculopathia cervicalis ja discopathia. Ka magnettomograafia on tehtud. Praegu tulin haiglast, kuid ravi ei aidanud. Valuvaigistitest on olemas tramadol, dicloberl, paratsetamol.ÖÖseks kasutan valude puhul imovani. Kas soovitate operatsiooni või aitab veel ka sanatoorne ravi_ Elina.Palun vastake võimaluse korral.

Arst vastas:

Ain Pajos

dr Ain Pajos

Neuroloog

OÜ Neurodiagnostika

Konkreetse vastuse saan anda vaid peale läbivaatust. Üldiselt võib öelda, et kui ei ole välja kujunenud sõrmede nõrkus-käelaba nõrkus ja valud on talutavad, on paranemine võimalik ka ilma operatsioonita.

Dr. Ain Pajos