Pleegitav kreem intiimpiirkonnale 07.12.23 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere! Millist valgendavat kreemi soovitaksite, kui oleks soovi vähendada pigmentatsiooni?

Arst vastas:

Urve Pappa

dr Urve Pappa

Naistearst

Confido tervisekeskus

Tupe piirkonnas tugevam pigmentatsioon on normaalne. Nahale mõeldud pleegitavad kreemid võivad kergesti tekitada tupe piirkonnas ärritust ja/või allergilist reaktsiooni.
Saate konsulteerida apteekriga intiimpirkonna kreemide suhtes, mis sisaldavad hüaloroonhapet ja kreatiniini. Hea kui apteegis oleks olemas näidised, mida saate proovida enne, kui ostate normaalpakendi. Kreem ei tohi tekitada põletustunnet, sügelust, kipitust.