Ems treening ja 4 nädalat rase 16.08.23 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere! Mure selline, et käisin päev enne kahe triibu daamist EMS teeeningul esimest korda. Nüüd olen väga mures, kuidas see lootele võis mõjuda.

Arst vastas:

Katrin Seidelberg

dr Katrin Seidelberg

Günekoloog

Qvalitas Arstikeskus AS

Tere!
Muretsemisek pole põhjust. Ühekordne EMS treening ei mõju tekkinud rasedusele kahjustavalt. Edaspidi vältige EMS treeninguid ja uuesti võite hakata treenima 1 kuu peale sünnitust.