femigel 04.01.02 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Mul oli vähene voolus ja sügelus tupe piirkonnas.Ostsin apteegist tupegeeli Femigel ning teepuuõliga intiimpesugeeli.Nüüd pole enam kaebusi ja kõik on korras.Kas peaksin ikka arsti poole pöörduma või võin end edaspidi ise selliste nähtude puhul ravida.Tavaliselt soovitatakse ikka arsti poolt määratud ravimeid kasutada Liis 22

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere,Liis! Kui kaebuseid enam ei ole,siis ei ole vajadust arsti poole pöörduda.Te tegutsesite ise väga arukalt.