teadmatus 05.02.04 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Mõni aeg tagasi tekkisid tupe ümbrusesse kaks väikest ärrituslöövet. Esines kipitustunne ja oli tunne nagu oleks nad katki hõõrutud. Nüüd on nad paranenud kui on jäänud väikesed armid. Kas see võis olla mingisugune allregialööve või olen mingi haiguse küüsis?

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Sellleks et täpsustada kas on allergia või infektsioon peab teid nägema ja võtma analüüsid. Dr.Kadastik