pillide toime 09.01.04 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

tere!
kui mul lõpetb antibiootikumi kuur ära menses alguses, kas siis uue lehega alustades tuleb veel lisakaitsevahendit kasutada? kas antibiootikumide mõju on ka sinnamaani?

Arst vastas:

dr Aire Sekavin

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Tähe Erakliinik

Tere.
Kui alustate uut tsüklit ilma antibiootikumideta, siis pille kasutades menstruatsiooni lõppedes on Teil olemas ka rasestumisvastane toime.
Tervitades Aire Sekavin