günekoloogi külastus 05.11.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

Tere,olen 18a. neiu ja mind huvitab,kui tihti tuleks käia günekoloogi juures.Olen siiani käinud ainult paar korda ja väga suure vahega.Mingeid probleeme pole olnud aga kas tasuks siiski n.ö. profülaktika mõttes tihemini käia.

Arst vastas:

Maie Väli

dr Maie Väli

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik,Tähe ja Elite Erakliinik

Tere! Olete väga tubli,et nii mõtlete. Minu arvamus on,et kui tunnete end hästi ja probleeme ei ole,siis ei ole vaja günekoloogi juurde minna. Edu soovides,Maie Väli