midagi on korrast ära 29.05.03 / Naistehaigused

Külastaja küsib:

tere.
ma olen 27 aastane. viimati olin vahekorras märtsis. suguelu ebaregulaarne ja palju erinevaid partnereid. kaitsevahendeid alati ei kasuta. selle nädala alguses hakkasin tundma imelikke valusid mokkade juures seespool. kusagil mokkadest edasi reite juures või ma ei oska täpselt seletada ka, kus, aga umes selles piirkonnas. mul on juba pikemat aega üle kogu keha mingid imelikud mädapunnid, nüüd on need ilmunud ka intiimpiirkonda. üks valukolle on tingitud küll ühe suurema mädapunni lõhkemisest, aga seespool on valu edasi. tuikab kogu aeg vaikselt, ei ole just lõikav valu, mida välja kannatada ei saa, aga mures olen ma ikkagi.valu on selline, et korraks nagu "sõidab" läbi, hästi lühikeselt kulgeb seal ära ja siis pole jälle midagi. loodan, et saite aru, mida ma rääkisin. ette tänades v.

Arst vastas:

Ülle Kadastik

dr Ülle Kadastik

Günekoloog

Tartu Ülikooli Kliinikumi Naistekliinik, Elite Erakliinik

Teid peaks üle vaatama günekoloog ja võtma analüüsid. Ilmselt on tegu põletikuga. Kindlasti minge esimesel võimalusel. Uurige kuidas lood on partneritel. Parimat soovides Ü. Kadastik