Punane punnike 23.04.02 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Mul on selline mure, et avastasin suguelundite piirkonnas endal punaste kõva punni, mille katsumisel hakkas sealt mäda tulema ja natuke valus on ka. Mul pole praegu aega arsti juurde minna, kuid olen väga mures sellepärast. Vahekorras olen ma kindla partneriga, kellel pole suguhaigusi ja ise pole ka olnud teistega. Kas see võib olla midagi tõsisemat?

Tänan vastuse eest!

Arst vastas:

dr Heli Raudsepp

Dermatoveneroloog

TÜ Kliinikumi Nahahaiguste kliinik, Kliinik

Kahjuks ei saa ma diagnoosi panna Teid nägemata. Soovitan siiski leida aeg, et arstile tulla.