Väikesest sünnimärgist juuste all on saanud ebamäärane moodustis mis aina kasvab. 13.02.17 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Tere,

Muret teeb ebamäärane moodustis juuste all. Algselt oli mul selle koha peal väike sünnimärk, aga mõned kuud tagasi hakkasin tundma, et see suureneb ja nüüdseks on see kasvanud juba näpuotsa suuruseks ja aeg ajalt veritseb. Saatsin Teile ka pildi. Ehk oskate mulle selgitada millega on tegemist?

Arst vastas:

Kristi Abram

dr Kristi Abram

Dermatoveneroloog

Tere!
Välimuse poolest meenutab moodustis kõige rohkem soolatüügast, aga iga suureneva ja veritseva moodustise puhul tuleb olla ettevaatlik ja soovitan selle lasta arstil üle vaadata, vajadusel saab moodustisest ka proovitüki võtta.
Lugupidamisega,
Kristi Abram