Millest on tekkinud nahapealne lööve ja kuidas seda ravida? Kas saaksite vastata täna- homme . Ilmselt saab poeg nädalavahetuseks linnaloa, saaks midagi ettevõtta. Sõjaväe arsti vastuvõtt alles 22.10 16.10.14 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Noormees teenib praegu eesti kaitseväes. .10 päeva tagasi puhkusel olles tekkisid käepeale esimesed punased piirkonnad. tänaseks on edasiläinud kehale ja vasaku jalareie siseküljele . ei sügele eriti. praegu pildil vaadates kestendab. . Puhkuse ajal oli kokkupuutes koera ja kassiga sõbra peres.

Arst vastas:

Kristi Abram

dr Kristi Abram

Dermatoveneroloog

Tere!
Kirjelduse järgi on väga raske öelda, millega on tegu, sest mul puuduvad andmed, kui suured kolded on, kuidas need paigutuvad ja missugune on nende pind.
Koera/kassihaigus tabab tavaliselt lapsi, täiskasvanuid harvemini.
Seenevastane ravim klotrimazool, mis kassihaiguse puhul aitab, on apteegis käsimüügis olemas, seda võib nädalavahetusel proovida.
Siiski olen kõige rohkem seda meelt, et õigem on kui arst lööbe üle vaatab ja määrab ravi vastavalt diagnoosile. Vastuvõtuaeg ei ole õnneks kaugel ja Clarityn hoiab ära senikaua sügelemise.
Lugupidamisega,
Kristi Abram