laik seljal 17.02.04 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Tere. Minul tekkis seljale u 5x5 cm laik, millel on kublad peal, pigem villid (4-5 mm). Parajalt kipitab, sügeleb ja on valulik ka, kui vastu toetada. Aasta või poolteist tagasi tekkis (vist) samasse kohta midagi sarnast, enam ei mäleta, kuidas lahti sain. Olen võtnud Claritini 1 tbl õhtul, paremaks ei tundu minevat, pigem koledamaks. Äkki oskate kommenteerida

Arst vastas:

dr Sirje Liiv

Dermatoveneroloog

Nahaarst dr. Sirje Liiv erapraksis

See võib olla herpes. Kui lööve nädala pärast paranema ei hakka, näidake ennast nahaarstile, sest on veel 2..3 võimalust, millega tegu. Määrida võiksite Desitin pastaga.