sünnimärk 15.02.04 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Ühel päeval ma vaatasin peeglisse ja märkasin, et minu näole on tekkinud kolm uut sünnimärki (kahe päeva jooksul) siis ma vaatasin käsi, jalgu ja ka sinna olid tekkinud mõned uued sünnimärgid. Enamus juurde tekkinud sünnimärke on vasakul pool keha. Millest nad võisid tekkida? Kas nad kaovad ära?

Arst vastas:

dr Sirje Liiv

Dermatoveneroloog

Nahaarst dr. Sirje Liiv erapraksis

Sellise probleemi puhul oleks vaja üle vaadata kõik teie vanad ja uued sünnimärgid.