väga mures 04.02.04 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

mul on üks haigus millega kaasneb nahalööve mis ei kao ära ja tuleb juurde, mõned isegi on suureks läinud, need on nagu sellised verd täis verevalumid, ja muret teevad just suguelundil. kas nendega saaks kuidagi võidelda( on proovitud külmutamist kui ei aita) ja kas nüüd peabki suguelu elamata jääma, endal pole hullu midagi, aga mida naised selle peale ütlevad, kas neil on nii tundlik et hakkab valus?? äitah

Arst vastas:

dr Sirje Liiv

Dermatoveneroloog

Nahaarst dr. Sirje Liiv erapraksis

Kahju küll, kuid selle kirjelduse järgi ei saa ma aru, millega tegu. Arvan, et kui mõningaid neist kolletest on korra külmutatud ja see veel ei aidanud, siis võibolla tuleks külmutamist korduvalt teha.
P.S.Võikite selles küsimuses ka meestearsti poole pöörduda.