Näohooldus 10.01.04 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Kuidas peaks nägu puhastama? Kas piisab, kui pesta geeliga ja siis niisutavat kreemi peale panna? Kas öösel peab ka kreemi peale panema või piisab ainult geeliga puhastamisest? Näovesi on mittevajalik??

Arst vastas:

dr Heli Raudsepp

Dermatoveneroloog

TÜ Kliinikumi Nahahaiguste kliinik, Kliinik

Alustada tuleks Teie vanusest. Kui soovite Teie nahale sobiva hoolduse kahta midagi teada saada, tuleks end arstile näidata. Võimatu on anda häid soovitusi patsienti nägemata.