Võimalik suguhaigus 07.01.04 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Aastavahetuse ajal olin vahekorras ühe tüdrukuga, peale vahekorda kolme päeva pärast avastasin sugutilt imelikud punakad täpid, mis ei tee valu, samas oli mul enne vahekorda suunurgas ka ohatis, mis ravile alluda ei taha, kindlasti on tegu mingisuguse suguhaigusega, aga millisega

Arst vastas:

Airi Põder

dr Airi Põder

Dermatoveneroloog

STD & J erapraksis

Kõige suurema tõenäosusega võib tegu olla kas kandidoosi või herpesega. Täpse diagnoosi saaks panna ikka peale haiguskolde nägemist.