Jalal punane laik, ... vol.2. 29.12.03 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Tere, dr. Airi Po'der!
Esitasin hiljaaegu kysimuse vasaku jala sa'a'rel oleva punase laigu ja ko'va tykikese kohta.
Mo'ned p'evad tagasi ka'isin kirurgi juures ja sain lahenduse - vana verevalum, mis oli la'inud ma'danema. Nyyd paraneb see koht jalal ja mure ka murtud. Ta'nan vastamast!

Arst vastas:

Airi Põder

dr Airi Põder

Dermatoveneroloog

STD & J erapraksis

Olete esimene patsient kliinik.ee-s , kes on vaevunud mulle teada andma, kuidas tema probleem lahenenud on. Suurim tänu!
Mul on väga hea meel, et olete oma haigusest paranenud!