Valged pigmendilaigud? 14.10.03 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Tere! Alustasin hiljuti (paar nädalat tagasi) solaariumis käimist ja tekkis selline mure - selja peale on tekkinud valged pigmendilaigud, just pärast viimast käimist (eelmiste seansside ajal pole midagi märganud). Kas võib olla tegemist pigemendilaikudega või on asi hoopis solaariumilapides?
Ette tänades!

Arst vastas:

dr Sirje Liiv

Dermatoveneroloog

Nahaarst dr. Sirje Liiv erapraksis

Peaksite näitama probleemi nahaarstile. Solaariumilampides probleemi ei ole.