mädased vistrikud 14.10.03 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Tere. Minu abikaasal on lõual väga tihe karvakasv. Ja ei tea millest, aga kogu habemepiirkond on tihedalt täis vistrikke - suured ja mädased. Kui habet ajab, siis on pool nägu katki kratsitud ja verine. Mida sellise probleemiga ette võtta? Milliseid koduseid vahendeid võiks kasutada?

Arst vastas:

dr Sirje Liiv

Dermatoveneroloog

Nahaarst dr. Sirje Liiv erapraksis

Teie abikaasa peaks pöörduma nahaarsti poole. Kodused vahendid ei aita.