lõhed suunurkades 15.09.03 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Olen 62 aastane naine.Minu pidevaks mureks on lõhed suunurkades.Eriti sügis-talvisel perioodil.Olen kasutanud zn sisaldavaid salve ja hügieenilist huulepelka a ja e vitamiini sisaldusega ja astelpaju õli.Ja olen tarvitanud kompleksvitamiine,mida minu organism kahjuks ei talunud.Mida peaksin ette võtma või pean sellega leppima kui paratamatusega?
Teid ette tänades.

Arst vastas:

dr Sirje Liiv

Dermatoveneroloog

Nahaarst dr. Sirje Liiv erapraksis

Perearst või nahaarst kirjutab teile retseptiravimi lõhede vastu. Kindlasti on vaja selgitada ka põhjus, miks lõhed tekivad.