Kas sünnimärk? 29.06.03 / Nahahaigused

Külastaja küsib:

Mu poisil tekkis rinnaette üks "veripunane" sünnimärgitaoline asjandus, mis katki minnes veritseb ja veri ei taha üldse hästi seisma jääda. Ja on näha, et see on verd täis ja täiesti pingul naha elastsuse all. Kas sellest võib tekkida sünnimärk?

Arst vastas:

Airi Põder

dr Airi Põder

Dermatoveneroloog

STD & J erapraksis

Tõenäoliste pole tegu sünnimärgiga.
Millega täpselt tegu on saaks öelda ikkagi peale haiguskolde nägemist.