Tervis 15.02.24 / Meestearst

Külastaja küsib:

Tere.
Kirjutan seoses seemnepurske järjest raskema saavutamisega. Tunne on nagu kohe on, aga väljutada nii keeruline. Viimastel kordadel olen tähele pannud, et seemnevedelik on osaliselt tükkis. Tüki väikesed valged. Tundub nagu oleks takistus ees. Uriinist on ka tulnud liivasarnast sodi ja urineerimine on sagenenud, lisaks ei taha kõik välja tulla. Oskate äkki nõu anda või kelle poole pöörduda ?

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Mõlemad kirjeldatud murekohad viitavad eesnäärme murele. Meestearst saab aidata. Tulge vastuvõtule!