ei kõvastu kuid samas ka kõvastub 08.04.04 / Meestearst

Külastaja küsib:

tere mul on üks väga suur probleem nimelt mul ei kõvastu piisavalt olen 16 aastane. Nagu peenise pea või ots kuidas seda nimetataksegi on väga pehme ei ole üldse kõva. Aga kui ma peenise algusest kus peenis algab oian peenise peal pool sõrme peal siis läheb kõvaks. Siis on kõik korras kuid nii kui käe ära võtan jälle vajub ära ni ei sa ju partneriga seksida. Kas mul on lootust et ma saan kunagi sexida ni et ei pea käega peenist hoidma. Ükskord proovisin nõõriga siduda ni et sinna kohta suruks siis on korras aga se on jama ju. Kas ma olen 100% ravimatu. On mul võimalus kunagi hands free (käed vabad) seksida

Arst vastas:

Margus Punab

dr Margus Punab

Meestearst

Meestekliinik Tartus ja Tallinnas

Aga äkki on üldse veidi vara selle vanainimeste asjaga aktiivselt tegeleda? Näib et organism püüab teile midagi selgeks teha, aga teie kohe mitte ei kuula. Soovitan pöörduda noorte nõustaja poole (info www.amor.ee).
Edu soovides
Margus Punab